XPS Technonicol Carbon Solid 500 використовувався при будівництві ЖК «Венеція» в Києві

Дата публикации: 21 мар. 2017 г.
Новость компании: Завод Техно 
Надійний фундамент – запорука довговічності будинку. Саме тому утеплювач XPS TECHNONICOL Carbon Solid 500 був вибраний для влаштування фундаменту нового ЖК «Венеція».
ЖК «Венеція» вдало розташований в екологічно чистому Голосіївському районі Києва і є частиною масиву «Лико-Град». Комплекс складається з двох шестисекційних багатоповерхівок і двох будинків-свічок на 22 поверхи кожен. Дві будівлі з чотирьох уже здані до експлуатації, здача решти запланована на кінець 2017 року. ЖК «Венеція» є комплексом бізнес-класу, і для його будівництва використовувались тільки найкращі матеріали, які відповідають вітчизняним і міжнародним стандартам.
Вибір утеплювача з екструзійного пінополістиролу TECHNONICOL Carbon Solid 500 для влаштування фундаменту будівель ЖК «Венеція» обумовлений високими теплотехнічними характеристиками матеріалу, які досягаються завдяки насиченню екструзійного пінополістиролу TECHNONICOL нанорозмірними частками вуглецю.
TECHNONICOL Carbon Solid 500 представляє собою екструзійний пінополістирол з рівномірно розподіленими замкнутими комірками. Матеріал спеціально розроблений для використання на ділянках з підвищеним рівнем навантаження – основи транспортних споруд, теплоізоляції фундаменту в загальногромадських будівлях, улаштування експлуатованих дахів. XPS CARBON SOLID 500 здатний витримати навантаження до 50 тонн на м2, а високий рівень міцності дозволяє створити рівну, і в той же час жорстку основу, що значно подовжує термін експлуатації всієї теплоізоляційної конструкції. Даний матеріал має практично нульовий коефіцієнт водопоглинання і високу стійкість до механічних деформації. Він не піддається впливу ґрунтових вод, хімічних і біологічних агресорів (у тому числі плісняви), і з часом не втрачає своїх властивостей.
Все це є тими характеристиками, які забезпечують довговічність XPS ТЕХНОНИКОЛЬ Carbon Solid 500, а покращені термоізоляційні властивості гарантують надійний теплозахист впродовж усього терміну експлуатації.

Новость от компании Завод Техно

Компания:

Телефоны:
0800500705

Адрес:
Черкассы, ул. Рождественская 1
XPS Technonicol Carbon Solid 500 використовувався при будівництві ЖК «Венеція» в Києві, добавлена на сайт 21 мар. 2017 г..

Сообщить о плохом содержании

Посмотрите также

UA Build

Перепечатывание информации запрещено, для интернет источников обязательна ссылка UA Build.

© 2018 UA Build. All rights Reserved

Вверх