Негорюча ізоляція TECHNONIСOL вибрана для бізнес-центру «Оптіма Плаза» у Львові

Дата публикации: 21 мар. 2017 г.
Новость компании: Завод Техно 
«Оптіма Плаза» - сучасний унікальний бізнес-центр у Львові класу «А», зведений за авторським проектом, обладнаний автоматизованими системами вентиляції, пожежогасіння, електроживлення, безпеки, має покращений клімат контроль. Бізнес-центр «Оптіма Плаза» побудовано згідно вимог міжнародної «зеленої» сертифікації LEED у відповідності до сучасних міжнародних стандартів. Загальна площа офісних приміщ
Для тепло- і звукоізоляції споруд бізнес-центру забудовник вибрав мінераловатні фасадні і покрівельні теплоізоляційні матеріали виробництва ТехноНІКОЛЬ: ТЕХНОВЕНТ СТАНДАРТ, ТЕХНОФАС ЕФЕКТ, ТЕХНОРУФ В70 і ТЕХНОРУФ Н30. Виготовлені з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи, вони є повністю негорючими матеріалами і призначені для громадського та промислового будівництва.
Плити ТЕХНОВЕНТ СТАНДАРТ використовуються в якості верхнього шару у вентильованих фасадних системах. За рахунок невеликої ваги вони не обтяжують конструкцію, прості у роботі, а також не потребують вітрозахисних плівок, що знижує вартість будівництва без шкоди для якості. Висока теплозберігаюча і звукопоглинаюча здатність забезпечує комфортний мікроклімат всередині приміщень.
Негорючий базальтовий утеплювач ТЕХНОФАС ЕФЕКТ призначений для застосування у фасадних системах з обробкою тонкошаровою штукатуркою. Матеріал є повністю інертним по відношенню до покриттів, що дозволяє використовувати різні види декоративних штукатурок й інших будматеріалів незалежно від їхнього хімічного складу.
Утеплювачі ТЕХНОВЕНТ СТАНДАРТ і ТЕХНОФАС ЕФЕКТ мають високий рівень паропроникності, чим забезпечують безперешкодний вихід вологи зі стін будівлі. З часом плити не втрачають своїх експлуатаційних властивостей, що гарантує надійну тепло- і звукоізоляцію на довгі роки.
Для теплоізоляції покрівлі «Оптіма Плаза» застосовувались спеціально розроблені компанією ТехноНІКОЛЬ матеріали з кам’яної вати ТЕХНОРУФ В70 і ТЕХНОРУФ Н30.
Плити ТЕХНОРУФ В70 призначені для застосування в якості верхнього шару при виконання двошарової теплоізоляції покрівлі. Матеріал має високу стійкість до впливу на покрівельний пиріг навантажень, що виникають у процесі монтажу й експлуатації. Плити є негорючим, що забезпечує відмінні протипожежні властивості конструкції покрівлі. ТЕХНОРУФ В70 має низький коефіцієнт теплопровідності, що дозволяє підтримувати необхідну температуру всередині приміщень незалежно від пори року.
Негорючі мінераловатні плити ТЕХНОРУФ Н30 з заздалегідь сформованим нахилом призначені для створення основних і контрнахилів на покрівлі 1,7% и 4,2% відповідно, які сприяють видаленню води з покрівлі до точок водоскиду. Вони укладаються на нижній шар теплоізоляційного матеріалу при двошаровій системі теплоізоляції. Мінераловатні плити ТЕХНОРУФ Н30 стійкі до механічних впливів і деформацій, і завдяки стабільності геометричних розмірів створюють надійний тепловий бар’єр, виключаючи появу містків холоду і відходу тепла через них. За рахунок малої ваги плити ТЕХНОРУФ В70 і ТЕХНОРУФ Н30 не збільшують ваги конструкції покрівлі, а волокниста структура забезпечує надійну теплоізоляцію впродовж усього терміну експлуатації.
Комплексна ізоляція кам’яною ватою TECHNONIСOL забезпечить високий рівень пожежної безпеки та комфортний мікроклімат в БЦ «Оптіма Плаза» на довгі роки.

Новость от компании Завод Техно

Компания:

Телефоны:
0800500705

Адрес:
Черкассы, ул. Рождественская 1
Негорюча ізоляція TECHNONIСOL вибрана для бізнес-центру «Оптіма Плаза» у Львові, добавлена на сайт 21 мар. 2017 г..

Сообщить о плохом содержании

Посмотрите также

UA Build

Перепечатывание информации запрещено, для интернет источников обязательна ссылка UA Build.

© 2018 UA Build. All rights Reserved

Вверх