Новий портовий термінал в Миколаєві побудований із застосуванням кам'яної вати ТехноНІКОЛЬ

Дата публикации: 21 фев. 2017 г.
Новость компании: Завод Техно 
У 2016 році в Миколаївському морському порту відкрили новий зерновий термінал. Загальна потужність нового терміналу становить 2 млн тон продукції в рік. Комплекс побудований на базі причалів № 1 і № 2 Миколаївського морського порту. Китайська компанія COFCO Agri інвестувала в будівництво терміналу 75 млн доларів США. Будівництво терміналу тривало 20 місяців — з серпня 2014 по квітень 2016.
[td]Комплекс побудований з використанням високотехнологічного обладнання, виключає негативний вплив на навколишнє природне середовище. Для будівництва портового терміналу застосовувалися сучасні будівельні матеріали і технології. Зокрема, для утеплення фасадів споруди був використаний утеплювач з кам’яної вати ТЕХНОВЕНТ.

ТЕХНОВЕНТ використовується в якості основного шару в системі теплоізоляції фасаду. Матеріал ТЕХНОВЕНТ пройшов випробування в авторитетних науково-дослідних інститутах СНД на емісію волокон і, за висновками вчених, плити ТЕХНОВЕНТ можуть застосовуватися в конструкціях навісних вентильованих фасадів без використання вітровологозахисних плівок. Даний вид теплоізоляції екологічно чистий, не горить, має високу звукоізоляційну здатність і не змінює своїх властивостей з часом.

Новий термінал обладнаний двома зерносховищами, що складаються з 16 силосів загальної місткістю 120 000 тон і 4 силосів місткістю понад 1 500 тон відповідно. Комплекс має автомобільну та залізничну вантажні станції, які дозволяють приймати до 10 000 тон продукції на добу. До складу терміналу входять також зерносушарка і зерноочистка потужністю 50 тон на годину, завантажувальна машина потужністю 1 000 тон на годину і швидкістю завантаження до 20 000 тон на добу. Також термінал має транспортне обладнання, ваги, пробовідбірники та експрес-лабораторію.

Теплоізоляція ТЕХНОВЕНТ, що була використана при будівництві зернового терміналу, виконана з кам’яної вати на основі гірських порід базальтової групи, має ступінь горючості НГ (негорюча), а постійний контроль, що проводиться в акредитованих лабораторіях компанії, дозволяє досягати високої якості продукції, що випускається.

Новость от компании Завод Техно

Компания:

Телефоны:
0800500705

Адрес:
Черкассы, ул. Рождественская 1
Новий портовий термінал в Миколаєві побудований із застосуванням кам'яної вати ТехноНІКОЛЬ, добавлена на сайт 21 фев. 2017 г..

Сообщить о плохом содержании

Посмотрите также

UA Build

Перепечатывание информации запрещено, для интернет источников обязательна ссылка UA Build.

© 2018 UA Build. All rights Reserved

Вверх