Елітний житловий комплекс у Києві побудовано з використанням кам’яної вати TECHNONICOL

Дата публикации: 17 фев. 2017 г.
Новость компании: Завод Техно 
Наприкінці 2016 року в Києві введено до експлуатації 25-ти поверховий житловий комплекс Хоффман Хаус (Hoffmann Haus), загальна площа якого складає майже 18 тис. м2. Він розташований на вершині одного з центральних пагорбів Києва, недалеко від історичних парків та скверів. ЖК включає в себе зручний паркінг, дитячий майданчик і 5-ти поверховий офісний блок.
Хоффман Хаус побудовано відповідно до сучасних технологій, з використанням високотехнологічного енергозберігаючого обладнання. При будівництві комплексу застосовувались матеріали високої якості. Для тепло- і звукоізоляції фасаду було використано більше 400 кубометрів мінераловатних утеплювачів ТЕХНОБЛОК і ТЕХНОФАС виробництва компанії ТехноНІКОЛЬ. Термоізоляційні плити на основі базальту ТЕХНОФАС можуть використовуватися як в громадському, так і в промисловому будівництві споруд всіх рівнів вогнестійкості. Вони мають високий рівень міцності – 25 кПа, що забезпечує стійкість до атмосферних і вітрових навантажень. Завдяки високому ступеню паропроникності, плити ТЕХНОФАС завжди залишаються сухими, що робить теплоізоляцію ефективною та довговічною. З часом плити не втрачають своїх властивостей, не осідають. Завдяки цьому верхній шар штукатурки не руйнуватиметься. При правильному монтажі експлуатаційний термін плит ТЕХНОФАС перевищує 25 років.
Гідрофобізовані плити на габро-базальтовій основі ТЕХНОБЛОК застосовуються для тепло- і звукоізоляції стін з різними видами обробки, а також можуть бути використані як внутрішній шар в фасадних системах з повітряним зазором. Вони призначені для будівництва громадських та промислових споруд. Кам’яноватні плити ТЕХНОБЛОК мають щільність 40-50 кг/м2 , що є оптимальними характеристиками для даного матеріалу. Висока теплозберігаюча здатність, стійкість до впливу гризунів та мікроорганізмів, а також відсутність осідання сприяють надійності та довговічності плит. Волокниста структура забезпечує відмінні звукоізоляційні та звукопоглинальні властивості, що гарантує мінімізацію розповсюдження шуму в приміщеннях, незалежно від їх розміру.
Однією з найважливіших характеристик плит ТЕХНОБЛОК і ТЕХНОФАС є їхня негорючість: волокна кам’яної вати починають плавитися при температурі понад 1000°С і під впливом високих температур не виділяють шкідливих для організму людини речовин.
Тепло- і звукоізоляційні матеріали ТЕХНОБЛОК і ТЕХНОФАС пройшли перевірку висококваліфікованими спеціалістами, є екологічно чистими, не змінюють своїх властивостей з плином часу, що забезпечує надійність і довговічність споруд, в будівництві яких вони застосовувались.
Фото: hoffmann.kiev.ua

Новость от компании Завод Техно

Компания:

Телефоны:
0800500705

Адрес:
Черкассы, ул. Рождественская 1
Елітний житловий комплекс у Києві побудовано з використанням кам’яної вати TECHNONICOL, добавлена на сайт 17 фев. 2017 г..

Сообщить о плохом содержании

Посмотрите также

UA Build

Перепечатывание информации запрещено, для интернет источников обязательна ссылка UA Build.

© 2018 UA Build. All rights Reserved

Вверх