Негорюча теплоізоляція ТЕХНОНІКОЛЬ на фасаді сучасного ЖК у Львові

Дата публикации: 17 фев. 2017 г.
Новость компании: Завод Техно 
Житловий комплекс «Парус» у Львові – це будинок бізнес-класу з оригінальним дизайном, який складається з трьох секцій висотою 11-13 поверхів, побудований за монолітно-каркасною технологією.
Комплекс став втіленням сучасних розробок та інновацій будівельного бізнесу: система вентильованого фасаду ЖК «Парус» із застосуванням кам’яної вати ТЕХНОНІКОЛЬ вирізняється естетично привабливим зовнішнім виглядом і захищає будівлю від механічних і погодних впливів. Така система забезпечує довговічність експлуатації, пожежну безпеку, відмінну тепло- і звукоізоляцію.
Для створення вентильованого фасаду житлового комплексу забудовник вибрав базальтові утеплювачі ТЕХНОВЕНТ ОПТИМА і ТЕХНОФАС ЕФЕКТ. Матеріал ТЕХНОВЕНТ ОПТИМА призначений для застосування в якості шару утеплення у системах навісних фасадів з повітряним зазором. Утеплювач може використовуватися при одношаровому утепленні фасаду і в якості верхнього шару утеплення при двошаровому варіанті теплоізоляції.
Плити ТЕХНОФАС ЕФЕКТ призначені для використання у промисловому та громадському будівництві і якості тепло-, звукоізоляції в теплоізоляційних композиційних фасадних системах з захисним декоративним шаром із тонкошарової штукатурки.
Плити з кам’яної вати мають високу теплозберігаючу і звукопоглинальну здатність, стійкість до впливів високих температур. Вони не піддаються руйнації з боку мікроорганізмів і гризунів. Ці переваги забезпечать комфорт і затишок проживання у ЖК «Парус».

Новость от компании Завод Техно

Компания:

Телефоны:
0800500705

Адрес:
Черкассы, ул. Рождественская 1
Негорюча теплоізоляція ТЕХНОНІКОЛЬ на фасаді сучасного ЖК у Львові, добавлена на сайт 17 фев. 2017 г..

Сообщить о плохом содержании

Посмотрите также

UA Build

Перепечатывание информации запрещено, для интернет источников обязательна ссылка UA Build.

© 2018 UA Build. All rights Reserved

Вверх