Виробнича компанія ГАЛАКТИК

Товары и услуги которые мы предоставляем

ТОВ «Виробнича компанія« ГАЛАКТИК »проводить проектування, виробництво, монтаж, сервісне обслуговування промислового обладнання за наступними напрямками: - Модульні системи аспірації з поверненням теплого повітря в цех; - Обладнання фарбувальних камер; - Обладнання лісосушильних камер конвективного типу; - Відцентрові вентилятори високого і середнього тиску; - Кошти цехової механізації; - Столи для ручної шліфовки.

Контакты, карта проезда

Компания:

Сайт:

Телефоны:
0953532353

Адрес:
Киев, вул. Сімї Хохлових, 8

Информация о компании Виробнича компанія ГАЛАКТИК

«Виробнича компанія« ГАЛАКТИК » пропонує комплексні рішення для організації конвективних сушильних камер в капітальних і швидкомонтованих, огороджувальних конструкціях (корпусах) за технічним завданням Замовника.
Корпусом сушки може служити як наявні технічне приміщення, так і знову зводяться будівлі. За бажанням Замовника, виготовляємо суцільнометалеві корпусу сушильних камер з сендвіч-панелей в алюмінієво-нержавіючому виконанні. Пропонуємо послуги з модернізації та автоматизації діючих сушильних камер.
Корпусом сушки може служити як наявне технічне приміщення, так і знову спорудженне. За бажанням Замовника, виготовляємо суцільнометалеві корпуси сушильних камер з сендвіч-панелей в алюмінієво-нержавіючому виконанні. Пропонуємо послуги з модернізації та автоматизації діючих сушильних камер.
Для організації сушильної камери в наявних підходящих приміщеннях Замовника, фахівці компанії «ГАЛАКТИК» надають оцінку та всі необхідні рекомендації по найбільш раціональному підходу до вирішення поставленого завдання.
Для будівництва нових сушильних приміщень надаємо рекомендації у вигляді ескізних проектів. Для початку робіт з проектування сушильних камер в капітальних приміщеннях, від Замовника має надійти Технічне завдання, яке містить наступну інформацію:
- Бажаний разовий фактичний обсяг завантаження;
- Передбачувані породи деревини і довжина дошки;
- Подальше призначення використання оброблюваних пиломатеріалів;
- Спосіб завантаження пиломатеріалів;
- Бажана ступінь автоматизації процесу сушіння.

Сообщить о плохом содержании

Получать на E-mail Строительные Компании предлагающие свои товары и услуги

Посмотрите также

UA Build

Перепечатывание информации запрещено, для интернет источников обязательна ссылка UA Build.

© 2018 UA Build. All rights Reserved

Вверх