Бобкат Луцьк! Надаємо послуги "бобкатом", евакуатором, екскаватором по Луцьку та Волині!

Статья компании: Вантажне Таксі Луцьк 
Раздел на портале: Транспорт и перевозки
Заявки на вантажоперевезення і на послуги наших фахівців приймаються в будь-який день тижня, без перерви та вихідних за ТЕЛ:0961986665 Будемо раді з Вами співпрацювати!
На будмайданчики Луцька і Волинської області можна замовити в оренду бобкет, що займається навантаженням сипучих матеріалів, плануванням території, розвантаженням піддонів, копанням котлованів. Фронтальний погрузчик бобкет може виконувати всі види земляних робіт. Ця компактна спецтехніка в оренду називається мінінавантажувачі Bobcat. Для заощадження фінансових коштів своїх замовників пропонуємо скористатися послугою по оренді Bobcat в Луцьку міні навантажувача, доставка бобкета в Луцьку та по Волині. Ціна на покупку такої спецтехніки досить висока, а оренда набагато дешевше і доступніше, ніж вартість нового бобкат. На будівництвах часто виникає потреба в маневреній спецтехніці. Пропонуємо в оренду мінінавантажувач Бобкет 863. Даний Бобкат поєднує в собі оптимальне співвідношення ефективності, маневреності і вантажопідйомності. Вони здаються по Луцьку і Волинській області тільки з досвідченими операторами. У вартість оренди бобкет включені паливо та послуги оператора.

ТЕЛ: 0961986665

Статья опубликована компанией Вантажне Таксі Луцьк

Компания:

Телефоны:
0961986665

Адрес:
Луцк, Волі 15
Бобкат Луцьк! Надаємо послуги "бобкатом", евакуатором, екскаватором по Луцьку та Волині!, добавлена на сайт 26 июл. 2015 г..

Сообщить о плохом содержании

Посмотрите также

UA Build

Перепечатывание информации запрещено, для интернет источников обязательна ссылка UA Build.

© 2018 UA Build. All rights Reserved

Вверх