Особливості роботи котлів тривалого горіння

Раздел на портале: Отопление и газоснабжение
Постараємось висловитися і оцінити з різних сторін можливості реального використання котлів тривалого горіння палива для обігрівання будинків, котеджів і багато чого іншого.

Особливості роботи котлів тривалого горіння.Здавалося б ну горять собі дровішки в топках котлів тривалого горіння від 6 годин і до півтори доби, а може і більше. Ну і нехай горять !!! Мені, як споживачу таких котлів потрібно не тільки тривале горіння палива протягом 1,5 - 5 діб, але й забезпечення певної заявленої потужності котла. Тривалість горіння ймовірно залежить від конструкції конкретної моделі котла. Наявність рекламних пропозицій по такому обладнанню для забезпечення тривалого горіння вугілля або дров іноді викликає непідробне здивування з боку можливих потенційних покупців і учасників форуму з кліматичного встаткування.
Нашим спеціалістам від ztek.com.ua хотілося б без емоцій розібратися як в рекламній продукції, так і конкретного відношення до неї.
Постараємось висловитися і оцінити з різних сторін можливості реального використання котлів тривалого горіння палива для обігрівання будинків, котеджів і багато чого іншого.

Практика показує, що питання тривалого горіння в загальному актуальні і в даний час дуже затребувані в сільських районах, так як можуть застосовуватись для дач або будинків в ході їх будівництва та переобладнання.
Тому поряд з котлами, що випускаються промисловістю, питаннями самостійного виготовлення займаються і люди, які вміють працювати з металом.
Нещодавно, на початку квітня, такі умільці опублікували на ю-тубі відео про котли тривалого горіння потужністю на 15 кВт при закладці 40 кг дров на одну добу горіння.

Як вони зауважили 40 кг дров горять добу. Якщо за їхніми мірками виготовити такий котел при одній закладці дров на 5 діб, то буде потрібно на 5 діб дров у кількості 200 кг.
І невідомо ще як будуть насправді горіти дрова в такій кількості і якими будуть його габарити.
Що цікаво тут, так це можливість реального накопичення тепла в тепловому акумуляторі і використовувати це тепло на технологічні потреби.

При 15 000 Вт виходить 15 000/100 = 150 м2. Досить пристойна площа обігрівання .


Джерело: http://ztek.com.ua

Статья опубликована компанией «ЗАХІДНА ТЕПЛОЕНЕРГЕТИЧНА БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ» ztek.com.ua

Компания:

Телефоны:
0662965452

Адрес:
Ивано-Франковск, вул. О .Кобилянської 17
Особливості роботи котлів тривалого горіння, добавлена на сайт 15 июн. 2015 г..
Прямая ссылка на источник статьи - http://ztek.uabuild.com/articles/a-929-osoblivosti-roboti-kotliv-trivalogo-gorinnya.html

Сообщить о плохом содержании

Посмотрите также

UA Build

Перепечатывание информации запрещено, для интернет источников обязательна ссылка UA Build.

© 2018 UA Build. All rights Reserved

Вверх