Що таке енергозберігаючий склопакет

Статья компании: Компанія «Вікнаград» 
Раздел на портале: Окна, двери, перегородки
Склопакет — це найважливіша частина металопластикового вікна. Чому? Він становить біля 70% всієї площі конструкції. Саме через скло у помешкання проходить вуличний шум і виходить безцінне тепло.
Склопакет — це найважливіша частина металопластикового вікна.
Чому? Він становить біля 70% всієї площі конструкції. Саме через скло у помешкання проходить вуличний шум і виходить безцінне тепло. Тому перед замовленням металопластикової конструкції варто замислитись над енергозберігаючими властивостями склопакету. Загалом склопакети мають високі тепло- та звукоізоляційні властивості. Однак, щоб підвищити такі показники використовуються так звані теплі склопакети — енергозберігаючі.
У них одне скло містить спеціальне покриття іонами срібла, що відбиває інфрачервоні промені, не змінюючи при цьому прозорість скла. Дане скло відбиває теплове випромінення всередину і добре пропоскує сонячні промені.
Для прикладу, якщо надворі температура повітря -20С, а температура всередині приміщення +20С, то всередині будинку температура на поверхні скла в звичайного склопакета 4-16-4 буде +5С, а у склопакета з енерго-покриттям +15С. А влітку енергозберігаючий склопакет відбиває тепло зі сторони вулиці. Отже, він підтримує тепловий баланс: влітку зберігає прохолоду, а взимку - тепло.
Склопакет з енерго-склом в три рази краще зберігає температуру ніж звичайний склопакет та в шість разів краще ніж одинарне скло! Крім того, склопакет з енергозберігаючим склом не пітніє в будь-яку погоду.
Висновок очевидний: краще завжди замовляти теплі склопакети!

Статья опубликована компанией Компанія «Вікнаград»

Компания:

Телефоны:
(067) 314-31-73

Факс:
(032) 242-32-09

Адрес:
Львов, ул. Шевченка 313, (р-н Рясне-1)
Що таке енергозберігаючий склопакет, добавлена на сайт 19 фев. 2015 г..
Прямая ссылка на источник статьи - http://viknagrad.uabuild.com/articles/a-874-shho-take-energozberigayuchij-sklopaket.html

Сообщить о плохом содержании

UA Build

Перепечатывание информации запрещено, для интернет источников обязательна ссылка UA Build.

© 2018 UA Build. All rights Reserved

Вверх