Дешево не означає вигідно або як купити оригінальний цемент

Раздел на портале: Строительство жилья
Стаття направлена на підвищення поінформованості покупців у виборі цементу для власного будівництва. В статті представлено наглядні матеріали по визначенню оригінальної упаковки портландцементу
Дешево не означає вигідно або як купити оригінальний цемент.
Цемент – продукт достатньо нехитрий , як на перший погляд. Тим не менше – це основний матеріал в будівництві будь-якого масштабу. Цемент використовується для виготовлення розчину для кладки, при облицювальних роботах , для виготовлення цементної стяжки. І якість виконаних робіт далеко не в останню чергу залежить від якості матеріалу, що використовується.
Дивно , але факт – цемент теж підробляється, і особливо велика кількість підробок з’явилась з моменту кризи. Гірше всього, що справжнього цементу в мішках підробок можливо лише відсотків 20 , а все решта – зола або пісок. А якщо врахувати вагу мішка, яка інколи сягає 44 кг при необхідних 50 кг +/-0,5 кг, то отримуємо результат далекий від економічно вигідного.
ПП «Західноукраїнська торгова компанія» являється офіційним представником найбільших виробників цементу в Україні , хоче звернути увагу споживачів на те як підприємства захищають свою продукцію від фальсифікації та допомогти їм уникнути обману.

Статья опубликована компанией Західноукраїнська торгова компанія

Компания:

Телефоны:
(067)3620782

Факс:
(0332)280404

Адрес:
Луцк, 13в, вул.Коперника
Дешево не означає вигідно або як купити оригінальний цемент, добавлена на сайт 6 фев. 2015 г., отредактирована 6 фев. 2015 г..

Сообщить о плохом содержании

Посмотрите также

UA Build

Перепечатывание информации запрещено, для интернет источников обязательна ссылка UA Build.

© 2018 UA Build. All rights Reserved

Вверх