Прочищення труб народним способом

Багато людей думають, що краща прочищення засмічень труб, купити багато рекламованих хімічних засобів, які доступні в супермаркетах. Хоча це чудові продукти, але більшість з них не працюють так ефективно, як вони рекламуються. Більш того, ці хімічні речов
Один з найбільш вражаючих природних очищувачів, для очистки забитої каналізації є харчова сода, яка може бути відмінним миючим засобом. Вона може очистити все від ювелірних виробів до плитки. При використанні харчової соди для очистки заблокованих стоків, ви повинні також використовувати оцет і гарячу воду.
 
Візьміть пів-склянки харчової соди і залийте його в каналізацію. Якщо є пробки, ви можете використовувати вантуз, щоб підштовхнути розчин.
Через деякий час налити чашку оцту. Там буде багато шипіння і бульбашок в раковині. Гарячий оцет також може бути використаний. Налийте воду в раковину після 5-10 хвилин. Відкрийте кран і перевірте, стік води.
 
Інший спосіб лікування заблокованих стоків є суміш лимонної кислоти з харчовою содою. Ви повинні змішати лимонну кислоту, оцет і соду в рівних пропорціях. Після вилити цю суміш в каналізацію. Ви повинні почекати протягом приблизно півгодини перш, ніж почати лити гарячу воду. Оцет може бути виключений з цього процесу.
 
Це буде хорошою профілактикою для вашої каналізації. Якщо ці поради не допомогли, тоді вам просто необхідна допомога сантехніка.

Прочитайте більше: http://sanmontaz.jimdo.com

Статья опубликована компанией Ваш личный сантехник Винница

Компания:

Телефоны:
380965045511

Адрес:
Винница, Островского, 85
Прочищення труб народним способом, добавлена на сайт 12 окт. 2014 г., отредактирована 16 окт. 2014 г..
Прямая ссылка на источник статьи - http://santehnik.uabuild.com/articles/a-815-prochishhennya-trub-narodnim-sposobom.html

Сообщить о плохом содержании

UA Build

Перепечатывание информации запрещено, для интернет источников обязательна ссылка UA Build.

© 2018 UA Build. All rights Reserved

Вверх