Реставрація ванн

Статья компании: Ванна у ванне Львов 
Источник статьи: Реставрація ванн
Відновлення (реставрація ) всіх типів ванн новітьними методами "Ванна у ванні " і методом " Наливна ванна" !
Наливна ванна – це сучасна технологія відновлення поверхневого емальованого шару емалі на старій ванні.
Наливна стакрилова ванна – це реставрація ванни з використанням матеріалу Рідкий Акрил успішно застосовується вже кілька років і безумовно має масу переваг над застарілим способом відновлення ванн – емалювання ванн.
Новий спосіб відновлення старих ванн, який іменують як "Наливна ванна", отримав таке назву через унікальну по простоті й одночасно надійної технології нанесення самого матеріалу (Рідкий Акрил) на поверхню старої ванни. Рідкий Акрил на стару ванну наноситися шляхом наливу полімерного складу на борти ванни, який в свою чергу стікаючи на дно ванни застигає на поверхні з товщиною покриття до 6мм.
Які переваги методу Наливна ванна над усіма іншими методами відновлення ванн?
Поверхня ванни має тактильне якість – Наливна ванна має відчуття теплоти при зіткненні з її поверхнею.
Метод Наливна ванна не має обмежень розмірами стандартних ванн, чого не скажеш про акрилових вкладишах у ванну. Наливна ванна застосовується на всіх ваннах: металевих, чавунних і акрилових – не залежно від року випуску.
Наливна ванна на відміну від емалевого покриття не має мікропористої поверхні, тому в отверділий Рідкий Акрил не проникає бруд, чим обумовлена довговічна стійкість покриття. Наливна ванна без особливих зусиль миється гелієвими миючими засобами і не потребує миття абразивними і кислотними миючими засобами.
Наливна ванна, при дотриманні всього технологічного процесу і необхідного обсягу матеріалу (Рідкий Акрил )-- 3–3,5кг, дозволяє створити максимально рівне покриття на ванні. Використовуючи Метод"Наливна ванна" і матеріал "Рідкий Акрил" надається унікальна можливість усунути всі вади, відколи, заводський брак (улоговини на дні ванни), і недоліки – що були допущені при установці ванни, і все завдяки товстому і монолітному акриловому шару на дні ванни до 6мм.
Покриття на поверхні ванни після затвердіння має приголомшливий зносостійкий глянець, має стійкість до бактерій і міцність до механічного пошкодження. Покриття на ванні з використанням матеріалу Рідкий Акрил незрівнянно міцніше з покриттям наноситься при звичайній емалювання або фарбування ванни.
Відновлення ванни методом Наливна ванна не займає багато часу – в межах 2-4 годин, Рідкий Акрил застигає на протязі 1-2 діб, і коштує в декілька разів дешевше нової чавунної ванни. Наливна ванна має термін експлуатації більше 10 років, незвичайно проста у використанні і не вибаглива у догляді.
Метод Наливна ванна – це самий ПРОГРЕСИВНИЙ метод відновлення ванн, а матеріал Рідкий Акрил – самий міцний і довговічний і не має аналогів! Письмова гарантія !

Статья опубликована компанией Ванна у ванне Львов

Компания:

Телефоны:
0674270132
0936577674

Адрес:
Львов, Рудненська 14
Реставрація ванн, добавлена на сайт 2 апр. 2014 г..
Прямая ссылка на источник статьи - http://vannavanna.uabuild.com/articles/a-689-restavraciya-vann.html

Сообщить о плохом содержании

Посмотрите также

UA Build

Перепечатывание информации запрещено, для интернет источников обязательна ссылка UA Build.

© 2018 UA Build. All rights Reserved

Вверх