Пінопласт, як теплоізоляційний матеріал

Статья компании: ПП "Фасадтермосервіс" - FTS 
Пінопласт, як теплоізоляційний матеріал, використовують в цілому світі вже більше 50 років після його винайдення німецькими спеціалістами. На сьогоднішній день завдяки своїм фізичним та хімічним властивостям пінопласт продовжує і надалі ефективно ...

Пінопласт, як теплоізоляційний матеріал


Пінопласт, як теплоізоляційний матеріал, використовують в цілому світі вже більше 50 років після його винайдення німецькими спеціалістами. На сьогоднішній день завдяки своїм фізичним та хімічним властивостям пінопласт продовжує і надалі ефективно використовуватися для утеплення та шумоізоляції будівель (стін, дахів, підлог, цоколів), виготовлення сендвіч-панелей.

Використання пінопласту


Крім того, значну частину пінополістиролу використовують в машинобудуванні; а також для пакування виробів в меблевій та харчовій промисловостях.
В зв’язку з постійним зростанням цін на енергоносії, утеплення стало ще більш актуальним за останні роки та розвивається і підтримується на державному рівні завдяки постійним кредитним програмам з теплоізоляції житла. І це не спроста, адже саме завдяки утепленню ми створюємо оптимальні комфортні умови проживання та заощаджуємо до 50% витрат на опаленні. Жодне сучасне будівництво не обходиться без використання пінопласту.

Пінопласт–це утеплювач

, який отримують шляхом спінювання гранул полістиролу. Його клітинна будова містить повітря, яке має один з найнижчих показників теплопровідності. Функцію пороутворення виконує простий вуглеводень – газ пентан, який швидко розкладається, не спричиняючи при цьому шкоди довкіллю. Тому отриманий пінополістирол є екологічно безпечним утеплювачем для нашого життя і здоров’я.
Теплоізоляція пінопластом є енергофективною. Для порівняння: утеплення стіни пінопластом товщиною 10см відповідає за теплоопором цегляній стіні товщиною 120см, дерев’яній – 350см, бетонній – 400см.
Максимальна ефективність теплоізоляції будівельної споруди буде досягнута при комплексному її утепленні та використанні в будівництві енергозберігаючих вікон та дверей. При цьому необхідно пам’ятати не тільки про правильність підбору утеплювача, але й про професійне виконання теплоізоляції.

Ми виготовляємо такі марки пінополістирольних плит:
FTS НОРМА 35 ссылка...
FTS ЕКСТРА 35 ссылка...
FTS ПСБ-С-25 ссылка...
FTS ЕТАЛОН 35 ссылка...
FTS ПРЕМІУМ 35 ссылка...
FTS ПСБ-С-35 ссылка...

Статья опубликована компанией ПП "Фасадтермосервіс" - FTS

Компания:

Телефоны:
(097) 622 81 31

Адрес:
Коломыя, Івано-Франковская обл. Коломыйский р-н с. Нижний Вербиж ул. Украинская, 41 Б
Пінопласт, як теплоізоляційний матеріал, добавлена на сайт 14 июл. 2018 г., отредактирована 14 июл. 2018 г..
Прямая ссылка на источник статьи - http://fts.uabuild.com/articles/a-1247-pinoplast-yak-teploizolyacijnij-material.html

Сообщить о плохом содержании

Посмотрите также

UA Build

Перепечатывание информации запрещено, для интернет источников обязательна ссылка UA Build.

© 2018 UA Build. All rights Reserved

Вверх