Утеплення стін перлітом

Статья компании: Утепление перлитом 
Раздел на портале: Сыпучие и вяжущие материалы
Источник статьи: Утеплення стін перлітом
Перліт спучений - це утеплювач у вигляді дуже легкого піску. Придатний для виконання будь-яких теплоізоляційних засипок.
Перліт спучений - це утеплювач у вигляді дуже легкого піску. Придатний для виконання будь-яких теплоізоляційних засипок. Перліт використовують для утеплення підлоги, перекриття і стін. Спучений перліт дуже добре підходить для задувки в стіну, він має дуже низьку теплопровідність, високу текучість, екологічний і негорючий. Саме тому, утеплення стін перлітом - кращий спосіб утеплення пустотілих стін. Таким способом утеплюються будинку з колодязьною кладкою або будинки облицьовані цеглою.
Утеплення стіни з повітряною подушкою всередині потрібно починати з її заповнення. Як відомо, тепле повітря завжди прагне піднятися вгору, такий процес називають конвекцією. Саме цей спосіб передачі тепла є найбільш ефективним серед всіх інших. Коли стіна має в середині порожнину, втрати тепла стають дуже великими. Тому ми заповнюємо міжстінових простір певним матеріалом і прибираємо можливість повітря рухатися в порожнині стіни. Таким чином вона перестає продуватися і втрати тепла значно знижуються.
Як відомо, найкращий утеплювач – це повітря, замкнене в певному об’ємі.
Матеріал для заповнення пустот повинен також володіти теплоізоляційними властивостями, а значить він повинен бути легким. В такому випадку ми не тільки прибираємо продування, а й додаємо в стіновий пиріг утеплювач товщиною повітряного прошарку що була всередині стіни. Для заповнення повітряних прошарків в стінах використовують різні утеплювачі, але спучений перліт марки М75 підійде для таких цілей найкраще.

Теплоізоляційна засипка з перлітового піску:
• не горить
• не розкладається
• повністю екологічний
• не осідає
• заповнює всі порожнечі
• дозволяє стінам дихати
• не затримує в собі вологу
• має дуже низьку теплопровідність
Саме тому, теплоізоляційна засипка з перлітового піску є найкращим способом утеплення багатошарових стін.
Часто перліт використовують у процесі кладки або облицювання як просипку. Такий спосіб утеплення багатошарових стін є дуже ефективним. Також вже готову вимурувану стіну можна утеплити перлітом способом задувки його за допомогою пневмоустановки.
Замовляючи утеплення будинку перлітом, Ви точно знаєте скільки матеріалу було використано при роботі і наскільки якісно був заповнений міжстінових простір в стіні вашого будинку.
В процесі утеплення можна на власні очі переконатися як продувається кладка і ліквідувати проблемні місця. Перліт в своєму складі має пилоподібні домішки, які забивають навіть найменші мікротріщини. Але це є мінусом під час самих робіт.
Сьогодні на ринку зустрічаються кілька видів перліту. Який з них краще підійде для утеплення Вашого будинку, можна прочитати тут.

Статья опубликована компанией Утепление перлитом

Компания:

Телефоны:
(067) 1842349

Адрес:
Васильков, ул.Декабристов
Утеплення стін перлітом, добавлена на сайт 30 июн. 2018 г., отредактирована 30 июн. 2018 г..
Прямая ссылка на источник статьи - http://zaduvka.uabuild.com/articles/a-1243-uteplennya-stin-perlitom.html

Сообщить о плохом содержании

Посмотрите также

UA Build

Перепечатывание информации запрещено, для интернет источников обязательна ссылка UA Build.

© 2018 UA Build. All rights Reserved

Вверх