Основне призначення сучасних представників будівельної хімії

Статья компании: ПП ДЕВІС 
Раздел на портале: Стеновые материалы
Акцентована увага на розвиток і перспективи використання сучасної будівельної хімії.Зокрема звернена увага на використання полікарбоксилатних пластифікаторів марки ПАРЦЕМ.
"Широко простягає хімія руки свої у справи людини. Куди не подивимось, куди не оглянемся – всюди обертаються перед очима нашими успіхи її застосування" - Михайло Ломоносов.

Ці пророчі слова втілені сьогодні у визначення найважливіших завдань хімії на сучасному етапі її затребування. Це перш за все дослідження будови речовин і знаходження взаємозв΄язків між будовою, властивостями та реакційною здатністю речовин; розробка методів одержання речовин з наперед заданими властивостями; інтенсифікація промислових виробництв та створення безвідходних і енергозберігаючих технологій з мінімільним екологічним тиском на довкілля.

Неможливо уявити сучасне виробництво без будівельної кераміки , скла різних видів та призначення, полімерних матеріалів, зокрема, полімерних клеїв та органіко-мінеральних композицій на їх основі, різноманітних оздоблюваних матеріалів (ліноліум, шпалери, фарби, герметика, шпаклівки), які є продуктом будівельної хімії.

Номенклатура будівельних матеріалів надзвичайно різноманітна, однак вони органічно зв΄язані спільним функціональним призначенням – використанням в будівництві. Достатньо сказати, що сьогодні використання полімерних сполук в будівництві займає вагоме місце. Тут необхідно ще раз відмітити клас сполук, які виконують місію будувельної хімії, що набула широкого впровадження в створенні матеріалів з наперед заданими властивостями.

Особливо належить звернути особливу увагу, як було заакцентовано раніше, на появу пластифікаторів та комплексних добавок на їх основі, які швидко пристосовуються і змінюються в затребуваності їх використання. Важливого практичного вираження швидких темпів набирають пластифікатори полікарбоксилатного походження, особливістю яких є створення умов будівельних матеріалів з наперед заданими властивостями.Представниками таких є пластифікатори марки ПАРЦЕМ.

Цікавими в цьому плані є їх ланцюгове розмноження в сприянні появи нових будівельних матеріалів з неочікуваними особливостями.В зв΄зку з цим нами проведено ряд досліджень і випробовувань в підборі пластифікаторів, які дали змогу здійнити ефективне впровадження їх в 10 видах будівельних матеріалів на основі одного спільного механізму впливу, а саме механізму забезпечення підняття міцності на порядок і вище їх марочних даних. ЗАУВАЖИМО - цей хід дії виявив існування та появу додаткових супутних особливоважливих факторів : залишаючи незмінною основну характеристику матеріалу-міцність на 15% і більше зекономити основний матеріал, а саме в΄яжуче.

Підняття економії в΄яжучого послужило стимулятором використання пластифікатора в 10 будівельних матеріалах (бетоні, цеглі, бруківці і тротуарній плитці, цементно-піщаній черепиці, розчинах кладки і мурування, штукатурки, перлітової штукатурки, готових цементних форм , гіпсовій ліпнині та блоків різного призначення).

Статья опубликована компанией ПП ДЕВІС

Компания:

Телефоны:
+380964787993

Skype:

Адрес:
Львов, вул.Наукова 74/69
Основне призначення сучасних представників будівельної хімії, добавлена на сайт 1 ноя. 2017 г..

Сообщить о плохом содержании

Посмотрите также

UA Build

Перепечатывание информации запрещено, для интернет источников обязательна ссылка UA Build.

© 2018 UA Build. All rights Reserved

Вверх