Стаття про будівельний пісок

Статья компании: Послуги bobcat Луцьк 
Раздел на портале: Сыпучие и вяжущие материалы
Пісок відмінно підходить і широко застосовується для штукатурних робіт. Наприклад. кар'єрний пісок може застосовуватися у виробництві бетонів, виробів з бетону, фундаментних робіт і кладки.
Пісок - це матеріал має як природне походження, так і штучне, який складається з частинок гірської породи. Як правило, пісок має в своєму складі велику відсоток кварцу - науковою мовою - діоксид кремнію.

Природний пісок - це пухка суміш частинок розміром від 0,14 до 5 мм, і яка з'явилася в результаті природного руйнування твердих гірських порід. Залежно від місця видобутку піску їх поділяють на: річковий і кар'єрний пісок.

Як заповнювач для легкого, важкого, дрібнозернистого, будівельних розчинів, приготування сухих сумішей, для покриттів автомобільних доріг, влаштування основ використовується пісок, що добувається з річкових кар'єрів.

Ціна на річковий пісок як правило вище кар'єрного, так як річковий пісок, найчастіше привізною, до того ж цей пісок піддається процесу очищення від щебеню гравійного (гальки) прямо на кар'єрах.

У порівнянні з кар'єрним піском який може мати в складі домішки глини (іноді це тільки плюс, адже пісок не так швидко осідає в розчині), пісок річковий чистий і не містить в складі сторонніх включень. У кар'єрному піску можуть зустрічатися каміння і глина. Підвищуючи якість продукції, нерідко використовують природну піщано-гравійну суміш з крупинками розмірами 0-20 мм. Така суміш часто використовується в бетонному виробництві, в житловому та дорожньому будівництві, прекрасно підходить для виробництва залізобетонних виробів високої якості.

Статья опубликована компанией Послуги bobcat Луцьк

Компания:

Телефоны:
050-109-40-84
068-626-55-12

Адрес:
Луцк, Львівська 88
Стаття про будівельний пісок, добавлена на сайт 21 авг. 2016 г..
Прямая ссылка на источник статьи - http://bobcat-lutsk.uabuild.com/articles/a-1100-stattya-pro-budivelnij-pisok.html

Сообщить о плохом содержании

Посмотрите также

UA Build

Перепечатывание информации запрещено, для интернет источников обязательна ссылка UA Build.

© 2018 UA Build. All rights Reserved

Вверх